Zuhause / Foam / LS-2525/PSA-0.75"X180"-1RL
minImg
LS-2525/PSA-0.75"X180"-1RL
3M (TC)
Produkt-Nr.:
LS-2525/PSA-0.75"X180"-1RL
Hersteller:
3M (TC)
Beschreibung:
ISOLOSS LS-2512/PSA GASKET FOAM
Benutzer handbuch
Thickness 0.125" (3.18mm)
Series ISOLOSS™ LS
Color Black
Mfr 3M (TC)
Material Polyurethane
Package Bulk
Size / Dimension 0.75" W x 180.00" L (19.1mm x 4572.0mm)