LSR3700Z06800KR500
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
LSR3700Z06800KR500
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 680 OHM 1/2W 10% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.354" L (4.00mm x 9.00mm)
Temperature Coefficient 0/ +600ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 Ohms
Series LSR37
Power (Watts) 0.5W, 1/2W