LT084AC27500-0A000
Toshiba Semiconductor and Storage
Produkt-Nr.:
LT084AC27500-0A000
Beschreibung:
LCD 8.4 800X600 SVGA W/TOUCH LED
Benutzer handbuch
Touchscreen Resistive
Viewing Area 170.40mm W x 127.80mm H
Dot Pixels 800 x 600 (SVGA)
Display Mode Transmissive
Product Status Discontinued at Digi-Key
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 8.4" (213.36mm)
Series -
Display Type TFT - Color
Backlight LED - White
Background Color -
Mfr Toshiba Semiconductor and Storage
Dot Size -
Package Bulk
Interface LVDS
Dot Pitch 0.21mm W x 0.21mm H