LTA149B781F
Toshiba Semiconductor and Storage
Produkt-Nr.:
LTA149B781F
Beschreibung:
LCD 14.9" 1280X390 LVDS
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 360.94mm W x 109.98mm H
Dot Pixels 1280 x 390
Display Mode Transmissive
Product Status Discontinued at Digi-Key
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 14.9" (378.46mm)
Series -
Display Type TFT - Color
Backlight CCFL
Background Color -
Mfr Toshiba Semiconductor and Storage
Dot Size -
Package Box
Interface LVDS
Dot Pitch 0.28mm W x 0.28mm H