LTD089EXWS
Toshiba Semiconductor and Storage
Produkt-Nr.:
LTD089EXWS
Beschreibung:
LCD 8.9INCH 1280X768WXGA TRANSFL
Benutzer handbuch
Touchscreen -
Viewing Area 193.90mm W x 116.40mm H
Dot Pixels 1280 x 768
Display Mode Transflective
Product Status Discontinued at Digi-Key
Graphics Color Red, Green, Blue (RGB)
Diagonal Screen Size 8.9" (226.06mm)
Series -
Display Type TFT - Color
Backlight LED - White
Background Color -
Mfr Toshiba Semiconductor and Storage
Dot Size -
Package Box
Interface LVDS
Dot Pitch 0.15mm W x 0.15mm H