LTF3020T-1R2N-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
LTF3020T-1R2N-D
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 1.2UH 1.91A 53MOHM SMD
Auf Lager : 1311
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 1.52A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 1.91 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 53mOhm Max
Inductance 1.2 µH