LTF4022T-560M-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
LTF4022T-560M-D
Beschreibung:
FIXED IND 56UH 560MA 870MOHM SMD
Auf Lager : 222
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 150°C
Current - Saturation (Isat) 410mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 560 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.217" L x 0.157" W (5.50mm x 4.00mm)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 870mOhm Max
Inductance 56 µH