Zuhause / Fixed Inductors / LTF5022T-220MR95-D
minImg
LTF5022T-220MR95-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
LTF5022T-220MR95-D
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 22UH 1.02A 340MOHM SMD
Auf Lager : 138
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 950mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.02 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 340mOhm Max
Inductance 22 µH