Zuhause / Fixed Inductors / LTF5022T-2R2N2R8-D
minImg
LTF5022T-2R2N2R8-D
TDK Corporation
Produkt-Nr.:
LTF5022T-2R2N2R8-D
Hersteller:
TDK Corporation
Beschreibung:
FIXED IND 2.2UH 2.8A 43 MOHM SMD
Auf Lager : 541
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 2.8A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.8 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.256" L x 0.197" W (6.50mm x 5.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 43mOhm Max
Inductance 2.2 µH