LVR05R1500FS73
Vishay Dale
Produkt-Nr.:
LVR05R1500FS73
Hersteller:
Vishay Dale
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 0.15 OHM 1% 5W AXIAL WW
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.330" Dia x 0.925" L (8.38mm x 23.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 150 mOhms
Series LVR
Power (Watts) 5W