LZSA-1000-2
TDK-Lambda Americas Inc
Produkt-Nr.:
LZSA-1000-2
Beschreibung:
AC/DC CONVERTER 12V 1000W
Auf Lager : 2
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -40°C ~ 71°C (With Derating)
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 3 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency CE
Voltage - Output 1 12V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 10.50" L x 5.62" W x 4.75" H (266.7mm x 142.7mm x 120.7mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 84 A
Series LZSA (1000W)
Power (Watts) 1000W
Type Enclosed, Conformal Coated
Efficiency 84%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 265 VAC