MACOM Technology Solutions
Produkt-Nr.:
MADP-011037-13900T
Hersteller:
Paket:
16-HQFN (3x3)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
RF DIODE PIN 400V 5W 16HQFN
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | 175°C (TJ) |
| Voltage - Peak Reverse (Max) | 400V |
| Capacitance @ Vr, F | 0.3pF @ 50V, 1GHz |
| Diode Type | PIN - Single |
| Current - Max | 250 mA |
| Product Status | Active |
| Resistance @ If, F | - |
| Supplier Device Package | 16-HQFN (3x3) |
| Series | - |
| Power Dissipation (Max) | 5 W |
| Package / Case | 16-LFQFN Exposed Pad |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | MADP-011037 |