MM35 1R550-DIN
Ametherm
Produkt-Nr.:
MM35 1R550-DIN
Hersteller:
Ametherm
Beschreibung:
ICL 1.5 OHM 25% 50A 68MM
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Series MM35
Mfr Ametherm
Tolerance ±25%
Approval Agency -
Current - Steady State Max 50 A
Lead Spacing 1.339" (34.00mm)
Package Bulk
R @ 25°C 1.5 Ohms
Product Status Active
R @ Current 13 mOhms
Diameter 2.677" (68.00mm)