MM3Z4V3C
onsemi
Produkt-Nr.:
MM3Z4V3C
Beschreibung:
DIODE ZENER 4.3V 200MW SOD323F
Auf Lager : 5738
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance ±5%
Supplier Device Package SOD-323F
Current - Reverse Leakage @ Vr 2.7 µA @ 1 V
Series -
Package / Case SC-90, SOD-323F
Power - Max 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Mfr onsemi
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 4.3 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 84 Ohms