MM3Z5V1C
onsemi
Produkt-Nr.:
MM3Z5V1C
Hersteller:
onsemi
Paket:
SOD-323F
Beschreibung:
DIODE ZENER 5.1V 200MW SOD323F
Auf Lager : 70000
Benutzer handbuch
Operating Temperature -65°C ~ 150°C
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package SOD-323F
Current - Reverse Leakage @ Vr 1.8 µA @ 2 V
Series -
Package / Case SC-90, SOD-323F
Power - Max 200 mW
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If 1 V @ 10 mA
Mfr onsemi
Voltage - Zener (Nom) (Vz) 5.1 V
Package Tape & Reel (TR)
Impedance (Max) (Zzt) 56 Ohms