MMBTH10M3T5G
onsemi
Produkt-Nr.:
MMBTH10M3T5G
Hersteller:
onsemi
Paket:
SOT-723
Beschreibung:
RF TRANS NPN 25V 650MHZ SOT723
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 150°C (TJ)
Frequency - Transition 650MHz
Current - Collector (Ic) (Max) -
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max) 25V
Supplier Device Package SOT-723
Series -
Transistor Type NPN
Package / Case SOT-723
Power - Max 265mW
Mfr onsemi
Noise Figure (dB Typ @ f) -
Package Tape & Reel (TR)
Gain -
DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce 60 @ 4mA, 10V