MMF204FRE71K5
YAGEO
Produkt-Nr.:
MMF204FRE71K5
Beschreibung:
RES SMD 1% 0.4W MELF
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.055" Dia x 0.138" L (1.40mm x 3.50mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 71.5 kOhms
Series MMF
Power (Watts) 0.4W, 2/5W