MMF50SBRD120R
YAGEO
Produkt-Nr.:
MMF50SBRD120R
Hersteller:
YAGEO
Paket:
MELF
Beschreibung:
RES SMD 120 OHM 0.1% 1/2W MELF
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 120 Ohms
Series MMF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W