Zuhause / SCRs / MMIX1H60N150V1
minImg
MMIX1H60N150V1
IXYS
Produkt-Nr.:
MMIX1H60N150V1
Hersteller:
IXYS
Paket:
24-SMPD
Beschreibung:
SCR 1.5KV 60A 24SMPD
Auf Lager : 1647
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Voltage - Off State 1.5 kV
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Series -
SCR Type Standard Recovery
Package / Case 24-PowerSMD, 21 Leads
Mfr IXYS
Package Tube
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package 24-SMPD
Base Product Number MMIX1H60
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm) -