MMP100JR-13R
YAGEO
Produkt-Nr.:
MMP100JR-13R
Beschreibung:
RES SMD 5% 1W MELF
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.087" Dia x 0.232" L (2.20mm x 5.90mm)
Supplier Device Package MELF
Resistance 13 Ohms
Series MMP
Power (Watts) 1W