MMP200JR-10R
YAGEO
Produkt-Nr.:
MMP200JR-10R
Hersteller:
YAGEO
Paket:
MELF
Beschreibung:
RES SMD 5% 2W MELF
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.126" Dia x 0.335" L (3.20mm x 8.50mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package MELF
Resistance 10 Ohms
Series MMP
Power (Watts) 2W