MMRF1008HSR5
NXP USA Inc.
Produkt-Nr.:
MMRF1008HSR5
Hersteller:
NXP USA Inc.
Paket:
NI-780S
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
FET RF 100V 1.03GHZ NI-780S
Benutzer handbuch
Current Rating (Amps) -
Current - Test 100 mA
Voltage - Rated 100 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Obsolete
Supplier Device Package NI-780S
Power - Output 275W
Series -
Package / Case NI-780S
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 1.03GHz