MNG18-250DMIX-BOTTLE
3M
Produkt-Nr.:
MNG18-250DMIX-BOTTLE
Hersteller:
3M
Beschreibung:
CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 50PC
Auf Lager : 21
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Insulation Fully Insulated
Tab Width 0.250" (6.35mm)
Tab Length -
Tab Thickness 0.032" (0.81mm)
Color Red
Terminal Type Standard
Contact Finish Tin
Termination Crimp
Gender Male
Mounting Type Free Hanging (In-Line)
Product Status Active
Wire Gauge 18-22 AWG
Series Scotchlok™
Length - Overall 0.950" (24.13mm)
Insulation Diameter 0.145" (3.68mm)