MOF3WVJT-77-220K
YAGEO
Produkt-Nr.:
MOF3WVJT-77-220K
Beschreibung:
RES 220K OHM 5% 3W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 250°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.236" Dia x 0.650" L (6.00mm x 16.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 220 kOhms
Series MOF
Power (Watts) 3W