Zuhause / Specialized / MP2-H192-41S1-S-TR30
minImg
MP2-H192-41S1-S-TR30
3M
Produkt-Nr.:
MP2-H192-41S1-S-TR30
Beschreibung:
CONN HDR FUTUREBUS+ 192POS PCB
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 4
Number of Positions 192
Current Rating (Amps) 1.5A
Contact Finish Gold
Termination Solder
Connector Usage Backplane
Product Status Obsolete
Series MetPak™ MP2
Number of Columns -
Connector Style Futurebus+®
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)