Zuhause / Specialized / MP2-H360-51P1-S-LR
minImg
MP2-H360-51P1-S-LR
3M
Produkt-Nr.:
MP2-H360-51P1-S-LR
Beschreibung:
CONN HDR FUTUREBUS+ 360POS PCB
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 5
Number of Positions 360
Current Rating (Amps) 1.5A
Contact Finish Gold
Termination Press-Fit
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)