Zuhause / Specialized / MP2-R240-51P1-TR30
minImg
MP2-R240-51P1-TR30
3M
Produkt-Nr.:
MP2-R240-51P1-TR30
Beschreibung:
CONN RCPT FUTUREBUS+ 240POS PCB
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Number of Rows 5
Number of Positions 240
Current Rating (Amps) 1.5A
Contact Finish Gold
Termination Press-Fit
Mfr 3M
Pitch 0.079" (2.00mm)