MRF6V12500GSR5
NXP USA Inc.
Produkt-Nr.:
MRF6V12500GSR5
Hersteller:
NXP USA Inc.
Paket:
NI-780GS-2L
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
PULSED LATERAL N-CHANNEL RF POWE
Benutzer handbuch
Current Rating (Amps) 200µA
Current - Test 200 mA
Voltage - Rated 110 V
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Supplier Device Package NI-780GS-2L
Power - Output -
Series -
Package / Case NI-780GS-2L
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr NXP USA Inc.
Frequency 960MHz ~ 1.215GHz