MRF6VP2600HR5-FR
Freescale Semiconductor
Produkt-Nr.:
MRF6VP2600HR5-FR
Paket:
NI-1230
Charge:
Datenblatt:
Beschreibung:
RF POWER FIELD-EFFECT TRANSISTOR
Auf Lager : 66
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Configuration Dual
Current Rating (Amps) 50µA
Current - Test 2.6 A
Voltage - Rated 110 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package NI-1230
Power - Output 600W
Series -
Package / Case NI-1230
Voltage - Test 50 V
Technology LDMOS
Mfr Freescale Semiconductor
Frequency 500MHz