MS27466P23A53S
Amphenol Aerospace Operations
Produkt-Nr.:
MS27466P23A53S
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 53POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.284" (32.61mm)
Product Status Active
Shell Finish Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 23-53
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 175°C