MS27466P25B29S
Amphenol Aerospace Operations
Produkt-Nr.:
MS27466P25B29S
Beschreibung:
CONN RCPT FMALE 29POS GOLD CRIMP
Benutzer handbuch
Cable Opening 1.409" (35.79mm)
Product Status Active
Shell Finish Olive Drab Cadmium over Nickel
Shell Size - Insert 25-29
Primary Material Metal
Operating Temperature -65°C ~ 175°C