N6L50T0S-103-3030R-E
Amphenol Piher Sensing Systems
Produkt-Nr.:
N6L50T0S-103-3030R-E
Beschreibung:
6-MM MINIATURE CARBON SMD REFLOW
Auf Lager : 2734
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Termination Style Gull Wing
Tolerance ±30%
Number of Turns 1
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension Rectangular - 0.343" x 0.252" Face (8.70mm x 6.40mm)
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Product Status Active
Resistance 10 kOhms
Series N-6R
Power (Watts) 0.1W, 1/10W