N844B-02M-12-P
Tripp Lite
Produkt-Nr.:
N844B-02M-12-P
Hersteller:
Tripp Lite
Beschreibung:
40/100/400G MULTIMODE 50/125 OM3
Auf Lager : 10
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Operating Temperature -10°C ~ 60°C
Insertion Loss 0.35dB
Cable Type -
1st Connector MTP
2nd Connector MTP
Jacket (Insulation) Material Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
Fiber Type 50/125
Product Status Active
Ratings -
Series -
Length - Overall 6.6' (2.0m)
Type Multimode, OM3
Mfr Tripp Lite
Color - Cable Aqua
Cable Diameter 0.12" (3.0mm)
Return Loss -
Features -
Color - Connectors Black
Package Bulk
Bend Radius 10mm