NA-100M-6820
Taitien
Produkt-Nr.:
NA-100M-6820
Beschreibung:
XTAL OSC OCXO 100.0000MHZ SNWV
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) -
Absolute Pull Range (APR) -
Height - Seated (Max) 0.500" (12.70mm)
Frequency Stability ±100ppb
Current - Supply (Max) 380mA
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.015" L x 1.015" W (25.78mm x 25.78mm)
Voltage - Supply 12V
Base Resonator Crystal
Frequency 100 MHz