Fairchild Semiconductor
Produkt-Nr.:
NCP1654BD133R2G
Hersteller:
Paket:
8-SOIC
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
POWER FACTOR CONTROLLER, CURRENT
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 125°C |
| Mode | Continuous Conduction (CCM) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 8-SOIC |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Frequency - Switching | 133kHz |
| Voltage - Supply | 20V |
| Mfr | Fairchild Semiconductor |
| Package | Bulk |
| Current - Startup | 75 µA |
| Base Product Number | NCP1654 |