onsemi
Produkt-Nr.:
NCP81382MNTXG
Hersteller:
Paket:
36-QFN (6x4)
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
NCP81382 - BUFFER/INVERTER BASED
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Type | Non-Inverting |
| Driven Configuration | High-Side or Low-Side |
| Rise / Fall Time (Typ) | - |
| Number of Drivers | 1 |
| Gate Type | N-Channel MOSFET |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 36-QFN (6x4) |
| Current - Peak Output (Source, Sink) | - |
| Series | - |
| Package / Case | 36-TFQFN Exposed Pad |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | onsemi |
| Channel Type | Synchronous |
| High Side Voltage - Max (Bootstrap) | 35 V |
| Package | Bulk |
| Logic Voltage - VIL, VIH | - |
| Base Product Number | NCP81382 |