NCR-25KR-52-4K7
YAGEO
Produkt-Nr.:
NCR-25KR-52-4K7
Beschreibung:
RES 4.7K OHM 10% 1/4W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.094" Dia x 0.248" L (2.40mm x 6.30mm)
Supplier Device Package Axial
Resistance 4.7 kOhms
Series NCR
Power (Watts) 0.25W, 1/4W