NCR200KR-73-3K9
YAGEO
Produkt-Nr.:
NCR200KR-73-3K9
Hersteller:
YAGEO
Paket:
Axial
Beschreibung:
RES 3.9K OHM 10% 2W AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Carbon Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.197" Dia x 0.610" L (5.00mm x 15.50mm)
Temperature Coefficient 0/ -500ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.9 kOhms
Series NCR
Power (Watts) 2W