onsemi
Produkt-Nr.:
NCS2201SN1T1G
Hersteller:
Paket:
6-TSOP
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
SINGLE COMPARATOR
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1268
$0.228
$289.104
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Propagation Delay (Max) | 1.1µs |
| Operating Temperature | -40°C ~ 105°C |
| CMRR, PSRR (Typ) | 70dB CMRR, 80dB PSRR |
| Output Type | Complementary, Rail-to-Rail |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 6-TSOP |
| Voltage - Input Offset (Max) | 5mV @ 6V |
| Series | NCS2200 |
| Type | General Purpose |
| Package / Case | SOT-23-6 Thin, TSOT-23-6 |
| Mfr | onsemi |
| Voltage - Supply, Single/Dual (±) | 0.85V ~ 6V |
| Number of Elements | 1 |
| Package | Bulk |
| Current - Input Bias (Max) | 1pA @ 6V |
| Hysteresis | 20mV |
| Current - Quiescent (Max) | 17µA |
| Base Product Number | NCS2201 |