NDB1L-32C-10-240V
ASI-Ez
Produkt-Nr.:
NDB1L-32C-10-240V
Hersteller:
ASI-Ez
Beschreibung:
10A GROUND FAULT CB, 30MA EARTH
Auf Lager : 198
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
  • 1
Benutzer handbuch
Actuator Type Lever
Approval Agency UL1053
Current Rating (Amps) 10A
Mounting Type DIN Rail
Product Status Active
Illumination Voltage (Nominal) -
Series NDB1L
Voltage Rating - AC 240 V