NDB1L-32C-25-240V
ASI-Ez
Produkt-Nr.:
NDB1L-32C-25-240V
Beschreibung:
25A GROUND FAULT CB, 30MA EARTH
Auf Lager : 48
Approval Agency UL1053
Current Rating (Amps) 25A
Series NDB1L
Voltage Rating - AC 240 V