NDM2Z-25HT-P-001
CUI Inc.
Produkt-Nr.:
NDM2Z-25HT-P-001
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 0.6-3.3V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 14V
Voltage - Output 1 0.6 ~ 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.01" L x 0.54" W x 0.32" H (25.7mm x 13.8mm x 8.2mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 25A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 4.5V
Series Novum® NDM2Z
Type Non-Isolated PoL Module, Digital
Package / Case 15-DIP Module
Efficiency 93.9%