NDM2Z-50HS-A-001
CUI Inc.
Produkt-Nr.:
NDM2Z-50HS-A-001
Hersteller:
CUI Inc.
Beschreibung:
DC DC CONVERTER 0.6-3.3V
Benutzer handbuch
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 14V
Voltage - Output 1 0.6 ~ 3.3V
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 1.22" L x 0.79" W x 0.32" H (30.9mm x 20.0mm x 8.2mm)
Product Status Obsolete
Current - Output (Max) 50A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 4.5V
Series Novum® NDM2Z
Type Non-Isolated PoL Module, Digital
Package / Case 20-SMD Module
Efficiency 94.6%