Eaton - Bussmann Electrical Division
Produkt-Nr.:
NDN111-WH
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
CONN BARRIER STRIP 3CIRC 0.635"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$15.922
$15.922
10
$14.7022
$147.022
25
$14.23442
$355.8605
50
$13.29791
$664.8955
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | 105°C |
| Number of Rows | 2 |
| Barrier Type | Enclosed |
| Top Termination | Screws |
| Voltage Rating | 600V |
| Color | White |
| Current Rating (Amps) | 90A |
| Terminal Screw Material | Steel |
| Mounting Type | Channel, DIN Rail, Track |
| Material Flammability Rating | UL94 V-2 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | 2-18 AWG |
| Bottom Termination | Closed |
| Series | Magnum® NDN |
| Terminal Screw Finish | Zinc |
| Mfr | Eaton - Bussmann Electrical Division |
| Pitch | 0.635" (16.13mm) |
| Features | - |
| Material - Insulation | Thermoplastic |
| Number of Circuits | 3 |
| Terminal Block Type | Barrier Block |
| Package | Bulk |
| Number of Wire Entries | 6 |