C&K
Produkt-Nr.:
NE182AEESNP6AMP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
SWITCH PUSHBUTTON DPST 6A 250V
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$8.4835
$8.4835
10
$7.6209
$76.209
25
$7.26902
$181.7255
40
$6.956375
$278.255
80
$6.682775
$534.622
240
$6.331038
$1519.44912
440
$5.86206
$2579.3064
960
$5.588508
$5364.96768
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | - |
| Ingress Protection | Dust Proof |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Plunger for Cap |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Current Rating (Amps) | 6A (AC/DC) |
| Circuit | DPST |
| Mounting Type | Through Hole, Right Angle |
| Mechanical Life | - |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | NE18 |
| Voltage Rating - DC | 100 V |
| Type | Standard |
| Switch Function | Off-On |
| Voltage Rating - AC | 250 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | - |
| Package | Tray |
| Color - Actuator/Cap | - |
| Base Product Number | NE182AEE |