NE651R479A-EVPW24
CEL
Produkt-Nr.:
NE651R479A-EVPW24
Hersteller:
CEL
Beschreibung:
EVAL BOARD NE651R479A 2.4GHZ
Benutzer handbuch
Series -
Type FET
For Use With/Related Products NE651R479A@2.4GHz
Supplied Contents Board(s)
Mfr CEL
Frequency 1.9GHz