TE Connectivity Raychem Cable Protection
Produkt-Nr.:
NETM2000-6-0-SP
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
TUBING 0.236" ID POLY BLACK
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$2.337
$2.337
5
$2.1261
$10.6305
10
$1.615
$16.15
25
$1.53026
$38.2565
50
$1.44514
$72.257
100
$1.360115
$136.0115
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Operating Temperature | -40°C ~ 150°C |
| Diameter - Inside | 0.236" (6.00mm) |
| Color | Black |
| Material | Polyolefin (PO) |
| Liquid Protection | Fluid Resistant, Fuel Resistant, Gasoline Resistant, Oil Resistant |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Diameter - Outside | 0.276" (7.01mm) |
| Type Attributes | Smooth |
| Series | NETM2000 |
| Type | Solid Tubing |
| Length | 3.28' (1.00m) |
| Environment Protection | - |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Abrasion Protection | Abrasion Resistant |
| Features | - |
| Wall Thickness | 0.020" (0.51mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | NETM2000 |
| Heat Protection | Flame Retardant, Heat Resistant |