Bud Industries
Produkt-Nr.:
NF-6614
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Beschreibung:
BOX FIBERGLASS GRY 15.79"X13.89"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Minimum: 1 Vielfache: 1
Menge
Stückpreis
Ext-Preis
1
$109.25
$109.25
10
$91.0575
$910.575
25
$80.75
$2018.75
Nicht der Preis, den Sie wollen? Senden Sie jetzt RFQ und wir werden Sie so schnell wie möglich kontaktieren.

| Area (L x W) | 219in² (1412cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Fiberglass/Polyester |
| Size / Dimension | 15.790" L x 13.890" W (401.07mm x 352.81mm) |
| Material Flammability Rating | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 11 lbs (5 kg) |
| Ratings | IP65, NEMA 1,2,4,4X,12,13, UL-508 |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Thickness | - |
| Series | NF |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Container Type | Box |
| Mfr | Bud Industries |
| Features | Mounting Flange, Separate Panel or Cover Thickness, Stainless Steel Hinges |
| Height | 6.470" (164.34mm) |
| Package | Box |