Hirose Electric Co Ltd
Produkt-Nr.:
N.FL-LP-040HF
Hersteller:
Paket:
-
Charge:
-
Datenblatt:
-
Beschreibung:
CBL ASSY U.FL-CABLE 1.575"
Menge:
Lieferung:

Zahlung:
Bitte senden Sie RFQ, wir werden sofort antworten.

| Operating Temperature | -40°C ~ 90°C |
| Cable Type | 0.81mm OD Coaxial Cable |
| 2nd Contact Gender | - |
| 1st Connector | - |
| Ingress Protection | - |
| Color | Black |
| 2nd Connector | - |
| 1st Connector Mounting Type | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Obsolete |
| 2nd Connector Mounting Type | - |
| Series | N.FL |
| Length | 1.575" (40.00mm) |
| Mfr | Hirose Electric Co Ltd |
| 1st Contact Gender | - |
| Style | U.FL (UMCC) to Cable |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bag |