NFR0200006800JR500
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Produkt-Nr.:
NFR0200006800JR500
Beschreibung:
RES 680 OHM 2W 5% AXIAL
Benutzer handbuch
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.157" Dia x 0.394" L (4.00mm x 10.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 680 Ohms
Series NFR02
Power (Watts) 2W